» Úvodní strana
» O nás
» Kontakty

» Technologie
» Poptávka

» Fotogalerie
» Průběh stavby
» Video-ukázky


Vážení zákazníci,

   chceme Vám představit naší společnost M-M stavby v.o.s., která vznikla postupným vývojem a transformací ze sdružení živnostníků fyzické osoby - Stavební dokončovací práce M&M - Michal Berka a Miloslav Nešvera. V oblasti stavebnictví jsme již od roku 1995 a stali jsme se téměř rodinnou firmou. Díky tomu máme bohaté zkušenosti s mnohými technologiemi a s širokou nabídkou dostupných materiálů. Neustále se snažíme zdokonalovat v moderních trendech stavebnictví a inovativních technologií, jak dokládáme mnohými certifikáty a osvědčeními od předních výrobců stavebních hmot. Jsme vyučeni ve stavebních oborech a nadále rozvíjíme odborné vzdělání. Naše firma působí po celé ČR, zejména ve Středočeském kraji a Praze. Naše firma má sjednáno kompletní pojištění odpovědnosti podnikatele.

   Zabýváme se kompletní stavební činností (hrubé stavby, stavby rodinných domů, rekonstrukce, fasády, suchá výstavba, zednické a obkladačské práce, malířské a lakýrnické práce atd.) v rámci stavebního díla zajišťujeme ostatní odborné stavební činnosti (elektrikářské práce, instalatérské a topenářské, plynařské práce, truhlářské a tesařské práce, kominické a ostatní stavební práce). Naše činnost obsáhne kompletně obor pozemní stavitelství. Naše kompletní stavební činnost se zaměřuje především na malé a střední stavby, občanské stavby, novostavby, rekonstrukce.

   Jsme členové Cechu sádrokartonářů a suché výstavby České Republiky, Cechu malířů a lakýrníků České Republiky, Hospodářské komory České Republiky, Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Profesní komory požární ochrany. Také se snažíme pomáhat ostatním, například v projektu klub patronů SOS dětské vesničky.

  Naším cílem je především spokojený zákazník, což znamená dobře a kvalitně odvedenou práci, dodržení termínů a předem dohodnutou cenu  Nenabízíme nic převratného, ale snažíme se nabídnout zkušenosti získané více jak dvacetiletou praxí v oboru. Nezabýváme se žádnou jinou činností, snažíme se být profesionály v tom, co umíme. Věříme, že se do budoucna, budeme nadále rozvíjet tak, jako doposud. Chceme zdokonalovat a zkvalitňovat své služby a práci, tím chceme získávat další spokojení zákazníky. STAVĚT NÁS PROSTĚ BAVÍ . . .

  Díky našemu úsilí, jsme 2. 10. 2014 obdrželi od odborného časopisu obklady dlažba & sanita – společnosti PROFIMAG,  ocenění  jako „REALIZAČNÍ FIRMA ROKU 2014″. Touto cestou bychom chtěli poděkovat za ocenění naší snahy, dělat svojí práci profesionálně a kvalitně. Akce proběhla v prostorách Hergertovy Cihelny v Praze na Kampě.

  Od roku 2017 jsme autorizovaný stavitel pro pozemní stavby a člen komory ČKAIT (Česká Komora Autorizovaných Inženýrů a Techniků) - číslo 0013523

 

                              


copyright © M-M stavby v.o.s. - Všechna práva vyhrazena